PASŪTĪJUMIEM / CENU PIEPRASĪJUMIEM

1. PASŪTĪJUMS

Klients var veikt pasūtījumu vai pieprasīt sev interesējošo preču cenu piedāvājumu sekojošos veidos:

  • nosūtot e-pastu uz kalme4@apollo.lv;
  • zvanot jūsu KALME 4 kontaktpersonai;
  • piesakot pārdevējam veikalā.

2. CENU PIEDĀVĀJUMS

Pēc pasūtījuma vai cenu pieprasījuma saņemšanas klientam tiks nosūtīts cenu piedāvājums, iespējamie piegādes laiki un nepieciešamības gadījumā informācija par citiem papildus parametriem.

3. PAVADZĪME / RĒĶINS

Vissbeidzot pie preču saņemšanas tiek izrakstīta pavadzīme ar norunāto atlaidi un apmaksas termiņu. Vajadzības gadījumā pirms preču piegādes pēc abpusējas vienošanās jums  var tikt nosūtīts priekšapmaksas rēķins.


SADARBĪBA AR UZŅĒMUMIEM

1. LĪGUMS

Pirmais solis uz sadarbību ir līguma noslēgšana. Viss kas nepieciešams lai noslēgtu līgumu ir:

  • aizpildīt veidlapu līguma noslēgšanai;
  • komersanta reģistrācijas apliecības kopija;
  • pilnvara, personām preces saņemšanai

Veidlapa līguma noslēgšanai ir pieejama ŠEIT.

2. IEKŠĒJĀ UZSKAITE 

Lai atvieglotu sadarbību mēs piedāvājam iekšējās uzskaites sistēmu, kas tiek veidota aizpildot izsniegto preču saraksta lapiņu. Šādā veidā jūsu pilnvarotās personas spēs ātri iegūt nepieciešamās preces, jo nebūs katru reizi jāgaida pavadzīmes izrakstīšana. Ja klientam nepieciešams varam arī izrakstīt pavadzīmi katru iepirkšanās reizi. Izsniegto preču saraksta lapiņu var aplūkot ŠEIT.

3. PAVADZĪME

Klientam tiek izrakstīta pavadzīme ar norunāto atlaidi un apmaksas termiņu. Noteiktā atlaide un apmaksas termiņš klientam ir atkarīgs no izsniegto preču summas un maksājumiem.


SERTIFIKĀTIEM

Pieprasījumus par nepieciešamajiem sertifikātiem sūtiet uz e-pastu (kalme4@apollo.lv) vai zvaniet jūsu KALME 4 kontaktpersonai. PAR VAJADZĪBU PĒC SERTIFIKĀTIEM LŪGUMS ZIŅOT LAICĪGI, LAI TOS VARĒTU IZSNIEGT KOPĀ AR SERTIFICĒTAJĀM PRECĒM.

APMAKSAS VEIDI

1) SKAIDRA NAUDA (EUR) - Jūs varat samaksāt par precēm to saņemšanas brīdī KALME 4 veikalā.

2) NORĒĶINU KARTE - Jūs varat veikt maksājumu par precēm ar norēķinu karti KALME 4 veikalā.

3) PĀRSKAITĪJUMS - Jūs varat veikt bankas pārskaitījumu par jums izrakstīto pavadzīmi vai rēķinu, obligāti norādot attiecīgā dokumenta numuru.